קידום ממומן בגוגל – היתרונות המרכזיים

בשנים האחרונות הפרסום ברשת האינטרנט הפך להיות אפקטיבי ומשתלם יותר – כאשר אנחנו מפרסמים את העסק שלנו באינטרנט אנחנו מוציאים פחות כסף מאשר פרסום בטלוויזיה או בעיתונים מצד אחד ומצד שני אנחנו מרוויחים יותר לקוחות.

כאשר אנחנו מפרסמים את העסק שלנו אנחנו צריכים לבנות לו תכנית שיווקית. התכנית השיווקית של העסק שלנו צריכה לכלול את כל הדרכים בהם נבחר לפרסם ולשווק אותו. הדרך הטובה ביותר כיום לפרסם את העסק שלנו באינטרנט היא באמצעות קידום ממומן בגוגל מטעם Google AdWords. קידום העסק שלנו בגוגל משתלם מאוד כי רוב מי שגולש באינטרנט עושה זאת דרך גוגל, כך שאם אנחנו מפרסמים בגוגל אנחנו מגיעים לקהל לקוחות גדול מאוד.

כאשר אנחנו מפרסמים את העסק שלנו בגוגל אנחנו יכולים לעשות או באמצעות קידום אורגני SEO  או בקידום ממומן  המבוסס לרוב על שיטת PPC כאשר קידום אורגני מתבסס לרוב על קידום העסק שלנו על ידי תוכן איכותי, קישורים והרבה עבודה סיזיפית לאורך זמן בעוד קידום ממומן מתבסס בעיקרו על קנייה של מודעות פרסום בתוצאות החיפוש של גוגל לפי מילות מפתח.

כאשר אנחנו קונים מודעות ממומנות בגוגל אנחנו למעשה קונים את כך שהעסק שלנו יופיע בדף הראשון של גוגל כאשר אנשים מחפשים עסקים כמו העסק שלנו. כך למשל אם אנחנו אינסטלטורים שעובדים בתל-אביב אנחנו יכולים לפרסם מודעה תחת הביטוי אינסטלטור במרכז או תחת הביטוי אינסטלטור בגוש דן.

היתרונות על פני קידום ממומן בפייסבוק

חוץ מקידום ממומן של העסק שלנו באינטרנט אנחנו יכולים לקדם את העסק שלנו גם באמצעות קידום ממומן בפייסבוק. קידום ממומן בגוגל עדיף על פני קידום ממומן בפייסבוק כיוון שכאשר אנחנו מפרסמים את העסק שלנו בגוגל אנחנו זוכים לחשיפה גדולה יותר מאשר שאנחנו מפרסמים אותו בפייסבוק. הפרסום והשיווק בפייסבוק הוא לא רחב מאוד אלא מצומצם יחסית, בעוד שהפרסום בגוגל הוא רחב מאוד. יתרון נוסף של קידום העסק שלנו בגוגל הוא שקידום זה הוא דינמי מאוד והוא יכול להיות בווריאציות שונות ומגוונות מאוד.  

לסיכום, ניתן לומר, שכדאי לנו לקדם את העסק באינטרנט. קידום העסק שלנו בצורה ממומנת יאפשר לנו להצליח יותר בשוק הישראלי המקומי וגם בשוק העולמי והגלובלי. ככל שנשקיע יותר בקידום העסק שלנו כך נוכל להצליח למכור יותר מוצרים ולמתג את העסק שלנו כעסק איכותי, יוקרתי ורציני. באמצעות הקידום הממומן אנחנו יכולים ליצור לעסק שלנו תדמית אמינה ומקצועית.