SEO – קידום אורגני בגוגל

כולנו משתמשים באינטרנט – כל יום, והרבה! כל דבר שנרצה למצוא, בין אם זה מידע, חיפוש של נותני שירות או קנייה של מוצר כזה או אחר מביא אותנו לפתוח את הדפדפן המועדף עלינו ולהקליד ביטוי שמתקשר לחיפוש שלנו ולסמוך על מנוע החיפוש שיספק עבורנו את התוצאות הרלוונטיות ובעלות הערך הרב ביותר עבור החיפוש שלנו.

לכן, קידום אתר במנועי החיפוש שמביא את האתר שלך למקומות האופטימליים הוא חשוב ביותר עבור כל בעל עסק 

 דירוג האתר גבוה, כך שיופיע למעלה בתוצאות החיפוש –   שווה המון כסף, וערך רב מאוד לבעלי האתרים.

אז מה זה SEO?

SEARCH ENGINE OPTIMIZATION – אופטימיזציה למנועי חיפוש

מטרת העל בביצוע SEO היא לגרום לחשיפת  האתר שלך – באופן בולט,  מול הקהל הנכון בזמן הנכון ולגרום לו ללחוץ על התוצאה שלך. 

ואיך זה עובד? וכמה זמן זה לוקח?

ובכן, יש הרבה פרמטרים שיש לקחת בחשבון – למזלכם אנחנו כאן כדי להסביר את העיקרון . זה לא קסם ולא תחבולה. הכל קשור לרלוונטיות ועבודה מעמיקה. וכן, זה לוקח זמן – לא תקצרו את הפירות תוך יום או יומיים , אבל בטווח לא רחוק של כ 4-6 חודשים תתחילו להרגיש את כמות הפניות / והרכישות עולה – תתפסו כמותג אמין בתחומכם וזה יישאר אתכם להרבה מאוד זמן!

איך אנחנו עושים את זה?

בראש ובראשונה אנחנו צריכים לייצר אמינות וסמכות באתר שלך – מנועי החיפוש מכילים בכל יום ובכל שעה נפח מטורף של חיפושים והם רוצים לשמר זאת, שכמה שיותר אנשים ימשיכו לסמוך עליהם ולבצע חיפושים – האינטרס שלנו  לגרום לגוגל (או למנועי החיפוש האחרים) להבין שהאתר שלכם אמין וסמכותי והוא משמש כתוצאה הטובה ביותר שהם יכולים לספק לגולשים שלהם.

הכל מתחיל במחקר.

מי הקהל שאנחנו מחפשים? איך הם מחפשים ובאילו ביטויים הם משתמשים הכי הרבה?
צריך לחקור גם –  מה המתחרים שלך עושים?
אנחנו צריכים להגיע להבנה מעמיקה של התעשייה שלך, ואיך האנשים יחפשו אותך על מנת להשיג את המטרות שנציב יחד.

אמנם מחקר הוא חשוב ביותר  –  אבל! הוא חייב להיות מיושם בפועל כדי להשפיע.

בואו נדמיין רגע ספרייה עצומה של מידע, ומנוע החיפוש הוא הספרן – והוא יודע לכוון אותנו למה שביקשנו – ז'אנרים, סופרים ו… (הבנתם את הכוונה ) ולמצוא עבורנו את הספר המדויק ביותר לבקשתנו. וזה מה שאנחנו עושים בקידום האתר – מספקים מבנה בהיר ומדויק ככל הניתן באתר שלנו, כך שגוגל יידע לשלוף את המידע הזה כרלוונטי לגולש שמחפש משהו שקשור אלינו.

ככל שהדף שלכם באתר ברור יותר , גוגל מבין טוב יותר מה הערך המתאים ביותר לגולש – וזה צריך לבוא לידי ביטוי בכמה מישורים – הן ברמת התוכן שקיים בעמוד, והן ברמה הטכנית ואופטימיזציה בקוד האתר . כזו  שמקלה על גוגל להבין את העמוד. 

אנחנו המקדמים קוראים לזה אופטימיזציה On-Page  ו SEO  טכני
יצירת עמודים תקינים עם תוכן לא פחות ממצוין!

קידום אתרים מצוין לא יוצר תוכן לרוח הקודש (או גוגל במקרה שלנו) אלא תוכן שמכוון לאנשים – לקהל שלך – זה שאפיינו בתהליך המחקר והצבת המטרות. 

בקידום אנחנו כל הזמן מחפשים את התוכן הנכון, בזמן הנכון – שיתאים להחלטת הרכישה של הקהל שלך . ואנחנו מייצרים תוכן מרתק באופן עקבי ותדיר. מתקנים את התוכן הקיים, שאולי כבר פגה הרלוונטיות שלו, או שהבנו שהוא לא באמת מעניין את הקהל שלך (כן, אנחנו יכולים למדוד את זה).

בסופו של דבר זהו הלחם והחמאה שלנו, אם נייצר תוכן טוב שיביא תנועה טובה ואיכותית לאתר שלך – נדייק את קוד של האתר, ונגרום לו להיות ידידותי ונוח לגולשים –
נגרום לכך שיהיו המלצות עליו כלומר שאנשים ישתפו אותו ברשתות חברתיות וכו'…
או שאתרים אחרים ייקשרו אליו (גוגל מסתמכת על קישורים מאתרים אחרים ובכך תעלה את הציון של האתר שלך) תדורג גבוה יותר בתוצאות החיפוש ו…..

ניחשתם נכון !

עוד תנועה לאתר = >> עוד ועוד שיתופים והמלצות = >> עוד לקוחות פוטנציאליים = >> עוד רכישות!!

אז למה אתם מחכים? בואו נתחיל לקדם את האתר שלכם כבר עכשיו.

seo

האתרים הפופולרים.

דילוג לתוכן